Ana Sayfa Blog Hoşçakal Kobe Bryant

Hoşçakal Kobe Bryant

18
Kobe Bryant
Kobe Bryant

Bana mücadele etmenin ne demek olduğunu anlatan en büyük insanlardan biri çocukluk kahramanım Kobe Bryant, 41 yaşında bu hayat mücadelesinden ayrıldı.

İnanın çok büyük bir darbe yedim. Hayatımda karşılaştığım çeşitli engellerde birçok kez motivasyon amaçlı onun videolarını izledim, Kobe Bryant olsa nasıl yapardı dedim. Şu ana kadar hayatın zorlu yüzünü gösterdiği birçok noktada Mamba Mentality’i kendime örnek aldım. Onun yarattığı ruhla birçok kez düştüğüm yerden kalkmaya ve engelleri aşmaya çalıştım. Kobe’nin bende bıraktığı etki basketboldan kupalardan şampiyonluklardan çok daha öteydi. Kobe benim için hayatın her alanında mücadelenin simgesiydi. Çocukluğumdan beri, yapacağım işte hep onun mentalitesini örnek alacağımı bildim.

Ve bugün bana ilham kaynağı olan, oynadığı basketboldan çok daha farklı anlamlar barındıran, hayatımda en çok sevdiğim sporcuyu, en büyük yol göstericilerimden birini ve Kobe Bryant’la beraber içimden büyük bir parçayı kaybediyorum.

Hoşçakal

Hoşçakal kilometrelerce öteden seni izleyen küçük bir çocuğun uykularının misafiri…

Hoşçakal o bölünen uykuları anlamlı kılan adam…

Ben ve benim gibi milyonlarca insana gerçekten mücadele etmenin, çalışmanın, emek vermenin, fedakârlığın ve tutkuyla istemenin ne demek olduğunu anlatan insan,

Hoşçakal Black Mamba’m…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here